העולם גדוש ועשיר בשכיות חמדה, והעלייה המתמשכת ברמת החיים מאפשרת לנו ליהנות מעוד ועוד אפשרויות.

אם בעבר בירות אירופה או ארה"ב נחשבו כיעד חובה לטיולים, הרי שכיום מפת האפשרויות התרחבה וכוללת גם אטרקציות באסיה ובאפריקה – שאליהן כדאי להגיע עם המומחים של מיי טריפ.

מה מציעה לנו טנזניה?

אחת ההתמחויות העיקריות של my trip היא טנזניה, אחת המדינות הגדולות בחלקה המזרחי של יבשת אפריקה, ושמהווה בית לא רק לכ-50 מיליון בני אדם אלא גם למגוון עצום של בעלי חיים מכל הסוגים שתוכלו לפגוש בסביבתם הטבעית, ולראות אותם במלוא הדרם וכפי שהם באמת.

טיולים לטנזניה עם מיי טריפ כוללים לא רק שמורות טבע, נהרות וסוואנות אלא גם מפגשים עם תושבים מקומיים כולל שבטים שבחרו לשמר מסורות עתיקות יומין ולחיות כפי שחיו בני האדם לפני אלפי שנים.

עוד אופציה היא ביקור בזנזיבר, אחד האיים היפים ביותר בעולם ואשר שוכן לחופי טנזניה.

מה מציעה לנו וייטנאם?

גם וייטנאם היא מדינה שאהובה במיוחד על מומחי my trip, ואפשר להבין למה.

המדינה בעלת צורת הבננה המוארכת מציעה אינספור אטרקציות, כולל מפרץ שהוכתר כאחד משבעת פלאי תבל (הא לונג), דלתא ובה כפרים קסומים ושווקים צפים ובני אדם מאירי פנים ומעוררי השראה (דלתת המקונג), מקדשים מרהיבי עין ופגודות יפהפיות, ארכיטקטורה מרתקת שמשלבת מזרח ומערב (וליתר דיוק סין וצרפת) ושתי ערים גדולות ושוקקות חיים (האנוי הבירה והו צ'י מין סיטי, שמוכרת גם כסייגון).

חלק מהטיולים של מיי טריפ לוייטנאם כוללים גם את קמבודיה המרתקת וכן את לאוס הייחודית.

מיי טריפ – בכל עונות השנה, בכל אורך שתרצו

הטיולים של מיי טריפ יוצאים למדינות היעד לכל אורך השנה, כשבכל מועד מותאם מסלול הטיול ואופיו למזג האוויר השורר ביעד.

בנוסף ניתן לבחור בין טיולים קצרים יחסית של 7-8 ימים לחופשות ממושכות של 21-23 ימים, ועוד כדאי לדעת שהמחיר של כל הטיולים של my trip כולל שלל אטרקציות.

שירות מעניין אחר של החברה הוא טיולים בהתאמה אישית, מתוך מחויבות מלאה ליצור עבור כל אדם חוויה בלתי נשכחת בהתאם להעדפותיו וחלומותיו.