יש לא מעט דברים מהנים בעולם הזה, והם כאן בשבילנו, למי שיודע ליהנות. תראו שאפילו לומר או לקרוא את המילה 'כיף' זה כבר עושה לנו נעים. אם אתם כאן בחיפוש אחר ימי כיף שיעשו לכם זיכרונות, יחברו בין חברי המשפחה או הקבוצה, וייתנו לכם ערך מוסף, אז יש לנו מה להגיד לכם.

מבחר האפשרויות לימי כיף בישראל הולך וגדל. מדי שנה עוד ועוד חיבורים ושיתופי פעולה, רעיונות ואפשרויות מתחברים להם יחדיו לסדר יום ייחודי, מעניין ומהנה במיוחד. הנה כמה מהאפשרויות שמחכות לכם בחוץ.

בוחרים יום גיבוש לפי התוכן

ימי כיף הם בהחלט פתרון מעולה לשאלת הגיבוש והאווירה. ימי גיבוש לעובדים הוא מונח שממשיך איתנו לאורך שנים, מה שאומר שהוא נשאר רלוונטי. מה שכן משתנה זה התוכן, האופי והדרכים היצירתיות והמתקדמות לייצר את האווירה הנדרשת בכדי לייצר גיבוש, ולא סתם עוד פעילות קבוצתית.

יום גיבוש איכותי הוא כזה שמאתגר את הצוות מספיק אך לא יותר מדי, ודורש מהם בעדינות לשתף פעולה בעשייה מהנה. פשוט, אלגנטי ואפקטיבי מאוד. לכן מה שאתם מחפשים בבחירת יום הגיבוש עבור החברה שלכם הוא קודם כל את התוכן.

פתרונות נוספים: ערב גיבוש וטיולי תמריץ

ערבי גיבוש – מי אמר שימי הכיף חייבים לכסות יום שלם? האמת היא שגיבוש הוא לא רק שאלה של זמן, אלא שאלה של טכניקה ומחשבה תחילה. לפעמים נעדיף כמה ערבי גיבוש בשנה, ולא יום גיבוש ענק ועמוס. זה יותר קל בלו"ז של כולם, לרוב יותר "קוסט אפקטיב", ונותן את התוצאות הנדרשות.

ומנגד, אם אתם מחפשים להגדיל, נוצר עבורכם תחום שונה למדי. טיולי תמריץ לחברות הם כמו ימי גיבוש ארוכים, לרוב בין שלושה לחמישה ימים של טיול שנועד לפנק את העובדים (או את הלקוחות) שלכם, בקפיצה משותפת לחו"ל.