במשך שנים רבות נמנעתם מלעשות סקי אך לאחרונה יצא לכם לנסות את הספורט הזה? גם אם, כמו רבים אחרים, התאהבתם והתמכרתם? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים לקנות לעצמכם בגדים שמתאימים לסקי, כי בכל ספורט הביגוד הוא חלק בלתי נפרד מהחגיגה. אם ניסיתם פעם להבין מה ההבדל בין בגדי סקי ובין בגדי סנובורד, כדאי שתדעו שבדרך כלל בגדי הסנובורד יהיו קצת יותר רפויים. הסיבה לכך היא התנועות השונות שעושים במהלך הסנובורד, ולכן חשוב מאוד שיהיה כמה שיותר נוח. בנוסף, כמעט תמיד הגרביים בסנובורד יהיו יותר עבות בגלל סוג הנעליים שבהם נעשה שימוש והאטימות לרטיבות תהיה גבוהה יותר במקרה של בגדי הסנובורד. הסיבה לכך ברורה: מי שעושה סנובורד יושב יותר על השלג ולכן האטימות חייבת להיות בשיאה.

איך בוחרים בגדי סקי?

בין אם זו הפעם הראשונה שבה אתם חושבים לרכוש בגדים שונים לסקי ובין אם כבר עשיתם זאת בעב , אתם בוודאי תוהים איך בוחרים את הבגדים הכי טובים ויפים שיש. כדאי לדעת שברכישת בגדי סקי, כפי שקורה ברכישת בגדי סנובורד, יש לקחת בחשבון נתונים שונים כמו:

  • איכות – מי ייצר את הבגדים ובאיזו מדינה?
  • עיצוב – איזה צבעים אתם מעדיפים, איזו גזרה וכדומה?
  • צבעים – האם יש צבעים שיכולים להתאים לכם יותר?

בנוסף, כמובן שכאשר חושבים על רכישת בגדים שמיועדים לסקי, כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את העמידות ואת ההמלצות של המומחים.

כמה באמת צריך להשקיע?

קשה לדבר על רכישת בגדי סקי או על קניית בגדי סנובורד ולא להזכיר גם את המחירים. אין ספק שניתן לקנות בגדים כאלה במחירים מאוד גבוהים, אך החדשות הטובות הן שיש גם אפשרות אחרת. אתם יכולים להשוות מחירים בין חנויות שונות ואף למצוא הנחות במקומות שונים, אז למה אתם מחכים? לקנות את בגדי הסקי או הסנובורד שלכם בהנחות זה אומר לחסוך עשרות אחוזים, אז למה לשלם ביוקר? אתם תראו שעם הבגדים הכי יפים שיש יהיה לכם עוד יותר כיף לעשות סקי, אז למה אתם מחכים?