נהיגה היא הרבה מעבר לפעולה יום יומית שאנו עושים, אלא מדובר על ענף שלם שלא לומר עולם ומלואו. יש הרבה סיבות בגללן אנשים רבים פונים אל קורסי נהיגה מכל סוג ובכל שלב בחיים. הנה כמה מהן:

  • שדרוג קורות חיים

קורות  החיים שלנו מפרטות על הרקע שלנו, הלימודים שצלחנו ומשרות קודמות בהן עסקנו בעבר. כשאנו מגישים קורות חיים, אנו תמיד נרצה שיהיו מרשימות ככל הניתן ויעידו עלינו דברים טובים. כאשר מופיעים קורסי נהיגה בקורות החיים, ניתן להסיק מכך על יכולתו של המועמד ללמוד, לבצע תפקידים הדורשים אחריות ועל יכולת מעשית לצד תיאורטית. מועמד כזה ככל הנראה יקבל רושם טוב יותר מאחרים.

  • קידום בעבודה קיימת

אם אתם כבר עובדים בעבודה קיימת ורוצים להתקדם אל עבר תפקידים נוספים, קורסי נהיגה בהחלט יכולים לסייע בכך. רכישה של ידע ומיומנויות נוספות היא סימן מובהק לרצון ולנחישות שיש לעובד להתקדם בעבודתו.

  • השתלבות מהירה בשוק העבודה

אם אתם עדיין לא עובדים ורוצים להשתלב במהרה בשוק העבודה ולהתחיל להרוויח כסף, קורסי נהיגה הם אפשרות מעולה לרכישת מקצוע ותעודה יחסית מהירים בשוק שתמיד יש בו דרישה לעובדים.

  • פתיחת דלת לאפשרויות תעסוקה נוספות

אם אתם נהגי מונית ואתם רוצים להצטרף לחברת הסעות חדשה, או אם אתם שכירים שרוצים להקים חברת הובלות, או כל פיתוח תעסוקתי אחר שאתם יכולים לחשוב עליו בתחום, ייתכן ותוכלו להפיק תועלת רבה מהצטרפות אל קורסי נהיגה שונים.

  • העלאה בשכר

בדומה לקידום בתפקיד בעקבות רכישת ידע וכלים נוספים לביצוע המשרה, כך גם השכר שלכם יכול להיות מושפע מהיותכם בוגרי קורסי נהיגה.

  • עניין בתחום

אנשים רבים מביעים עניין בתחום התחבורה גם ללא קשר לעבודתם או אפשרויות התעסוקה שלהם. אותם אנשים מגיעים אל קורסי נהיגה שונים, מעמיקים את הידע שלהם בתחום ומתנסים בנהיגה על כלים שונים.

אילו קורסי נהיגה יש כיום בישראל?

ישנם קורסי נהיגה רבים ושונים לרבות קורס מורי נהיגה, קורס רכב ציבורי, קורס מלגזה, קורס רכב משא ועוד.