המשפחה שלכם מגיעה מחוץ לארץ? או שאולי משלחת של קולגות או שותפים עסקיים? אם כך, אין ספק שתרצו לנצל את הזמן לא רק לעבודה או למילוי של משימות, אלא גם לכמה בילויים משותפים. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב על השכרת שירותיהם של מורי דרך מקצועיים, שכן מורה דרך יוכל לקחת את הקבוצה שלכם לכל מקום שתרצו. כאשר מטיילים עם מורה מקצועי ומדריך דרך אפשר להיות בטוחים שנגיע למקומות מיוחדים ושגם ננצל את הזמן בצורה הטובה ביותר, אז למה לחשוב פעמיים?

כך בוחרים מורה דרך מתאים

כמובן שיש הרבה מורי דרך בישראל ולכן בחירת איש המקצוע הטוב ביותר זה לא דבר פשוט. משמעות הדברים היא שאנחנו ממליצים לכם לבדוק:

  • האם מדובר על מורה דרך בעל ניסיון?
  • מי יוכל להמליץ לכם על מורה הדרך?
  • האם מדובר על אדם שבאמת מכיר כל פינה בישראל ומדריך בכל האזורים?

חשוב לעשות בירורים כאלה כי הרעיון הוא הרי שאיש המקצוע יוכל להיות אדיב, רציני וכזה שיענה על כל הציפיות שלכם. בנוסף, כדאי גם לברר איפה הוא למד והאם הוא עובד עם תעודה שמעידה על הידע ועל הניסיון שלו, כי למה שתתפשרו על פחות מזה?

כמה עולה יום עם המדריך?

מורי דרך שונים, בין אם הם עובדים בצורה עצמאית ובין אם הם עובדים כחלק מחברה גדולה יכולה לגבות לא מעט כסף עבור השירות שלהם. בהחלט אפשר להבין מדוע, כי הם הרי משקיעים בלקוחות לא מעט זמן ותשומת לב, עם זאת, האם זה באמת אומר שכדאי יהיה לשלם לכל מורה דרך מחיר מופקע? לא תמיד זה המצב. לכן כדאי גם לנסות ולקבל הצעות מחיר מכמה גורמים שונים, לראות כמה זה עולה ואיפה זה יכול לצאת לכם יותר זול. לא תמיד אם מורה הדרך מרשה לעצמו לגבות מחיר יותר גבוה ליום של טיולים זה גם אומר שהוא יהיה מעניין או מצחיק יותר. בנוסף לכל אלה, שימו לב שמורה הדרך מדבר, כמובן, את השפה של קבוצת האורחים שלכם כי אחרת תצטרכו גם לשכור שירותי תרגום מקצועיים.