רבים מאיתנו חושבים במהלך השנה איך נוכל לבלות עם הילדים ולעשות פעילות קצת שונה. לצאת מהשגרה, להתרגש ביחד ולהכניס לכל זה גם את אהבת הארץ הקסומה שלנו. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מחפשים היום את הדרך הנכונה? אם כך, כדאי שתדעו שטיסה בכדור פורח זו יכולה להיות אופציה טובה. מתי בפעם האחרונה עשיתם עם הילדים שלכם משהו אחר לגמרי מאשר לצאת למסעדה או לסרט? ומתי התרגשתם מתחושת תעופה שלא הייתה קשורה לטיסה זולה לחו"ל? האמת היא שהאופציה של כדורים פורחים הפכה להיות להיט גדול בשנים האחרונות וכדאי שגם אתם תנסו זאת, אז למה אתם מחכים?

כדורים פורחים בדרום הארץ

כאשר מדברים על חוויה של טיסה בכדור פורח באזור דרום הארץ מדברים אומנם על חוויה לא זולה אך אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מהגיבוש המשפחתי שלכם. כלומר, זו לא טיסה שאליה מצטרפים עוד אנשים זרים שכן הכול שמור רק לכם ולבני המשפחה שלכם. מה שכן, כדאי לדעת על חוויית כדורים פורחים מספר פרטים חשובים כמו:

  1. ילדים מתחת לגיל 5 לא מורשים לטוס בכדור פורח
  2. עד גיל 12 חובה לחגור את הילדים בטיסה
  3. המחירים יכולים להשתנות בהתאם לזמן שבו אתם טסים, כלומר חגים, שבתות וכדומה

במידה והילדים שלכם כבר עברו את גיל חמש ואתם רוצים לקחת אותם לחוויה מיוחדת ושונה – כדור פורח זו הבחירה הנכונה ואין ספק שתחזרו כולכם נרגשים מהעניין.

לאיזו חברה מקצועית כדאי שתפנו?

האמת היא שהיום יש מספר חברות שמציעות שירותי טיסות של כדורים פורחים, מה שמעורר את השאלה הטבעית – כיצד בוחרים אל מי לפנות? מעבר לשאלת הרזומה והוותק, כדאי יהיה לברר שאתם פונים אל חברה שעושה את הדברים בצורה חוקית. כלומר, האם לחברה המקצועית יש את כל האישורים שצריך? האם יש ביטוח לנוסעים? כמובן שהמטרה היא לצאת לחוויה שתסתיים בשלום אך חשוב ביותר לוודא שאתם עושים הכול עם המומחים בתחום. ביטוח במקרים האלה הוא לא משהו שאפשר להתפשר אליו ולכן כדאי שתבדקו בשבע עיניים אל מי אתם פונים.