צרפת היא אחד החלומות של כל אדם שאוהב לטייל. ממגדל אייפל המלווה אותנו באין סוף תמונות וסרטים ועד לקינוחים והמאפים החלומיים עליהם מדובר בכל תכנית העוסקת בקולינריה. זוהי ממש לא מדינה שאפשר לוותר עליה כשרוצים לחוות את מה שיש לאירופה להציע! בשל השפע התרבותי הרב, ישנן אופציות רבות של טיולים לצרפת ולרוב אמנם לא מדובר בטיולים קצרים, אך קשה מאוד להכניס לתוך שבוע אחד את כל מה שיש לצרפת להציע. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להתמקד!

טיולים לצרפת לפי הטעם שלכם

ילדים, נוער ומבוגרים יוכלו כולם ליהנות מצרפת! האוכל, השפע התרבותי והאטרקציות (יורודיסני, זוכרים?) יוכלו לענות על הצרכים התיירותיים של כל אדם. ועדיין, רבים עלולים להרגיש שהם הולכים לאיבוד בכל המגוון. אולי כדאי להבין קודם איזה סוג תיירים אתם:

  • מטיילים לבד – צרפת מדינה ידידותית לתיירים, גם כאלו שמטיילים לבד. אם החלטתם לטייל בצרפת בעצמכם תוכלו להרשות לעצמכם להיות הרבה יותר ספונטניים ולטייל לפי הטעם האישי שלכם. אם מתחשק לכם לטייל בעיר, לצאת להרים או לטיול יום מאורגן – כל האפשרויות פתוחות!
  • טיול משפחתי – גם ילדים יוכלו להנות מהמדינה המרשימה הזו! טבע חדש, אטרקציות שלא קיימות בישראל והמון חוויות חדשות ומרעננות – טיולים לצרפת יחד עם המשפחה יתגלו לכם כהצלחה רבה.
  • טיולי זוגות – צרפת נחשבת ליעד רומנטי במיוחד. תארו לכם עד כמה נפלאה תוכל להיות הצעת הנישואין מתחת למגדל אייפל, או במסעדה יוקרתית במרכז פריז? צאו לגלות יחדיו את המדינה שיש בה הכל; טבע ייחודי לצד מבנים עתיקים וטירות מימי הביניים, קולינריה מובילה ועוד.

לטייל עם החברה המומלצת ביותר

לא משנה איזה סוג של טיול אתם מתכננים, תרצו כמובן לעשות זאת כשחברה מוכרת ומקצועית מלווה אתכם. טיולים לצרפת איטליה, ארה"ב ולכל מקום אחר בעולם יהיו חייבים להיות מתוכננים בקפידה. אם אינכם בטוחים מהו היעד המועדף עליכם לטיול הבא, צרו קשר עם החברה ובקשו להתייעץ. בהתאם לתנאי מזג האוויר, ההעדפה האישית שלכם, סוג הטיול שאתם מעוניינים בו וקריטריונים נוספים,  היועצים המומחים בחברה יוכלו להמליץ על יעד שיוכל להתאים לכם.